Školenia Časté otázky

Odpovede na vaše časté otázky

Čo robí PEVONI - Trading Academy (PTA) a čo ponúka?
Prečo si vybrať PEVONI - Trading Academy? V čom ste iní?
Ak ste dobrý obchodník, prečo učíte?
Čo to znamená, že ponúkate komplexné kurzy?
Čo mi môžete ponúknuť ako pokročilému obchodníkovi?
Prečo si vybrať práve PTA? V čom sa líšite od iných vzdelávaní?
Koľko peňazí potrebujem na obchodovanie?
Koľko času budem potrebovať na obchodovanie?
Aký je rozdiel medzi PTA Osobný Mentor a PTA Trading Floor?
Je lepšie absolvovať kurz PTA Osobný Mentor, ak už obchodujem alebo pred tým než začnem obchodovať?
Nemám ešte NinjaTrader. Je to problém?
Akú platformu si mám vybrať?
Keď o programovaní absolútne nič neviem, budem kurzu Automatizované obchodovanie rozumieť?
Chápem to správne, že pri platformách už netreba telefonicky kontaktovať brokera? A že obchod sa realizuje hneď?
Čo znamená 100% free (zadarmo) pri jednotlivých školeniach?
Kedy ste sa prvýkrát dotkli tradingu?
Nedostal som heslo na webinár (online školenie) alebo zabudol som prihlasovacie meno a heslo.
Prečo mi nefunguje Adobe Connect?
Spravujete peniaze klientov?
Ako si môžem školenie kúpiť?

 

Čo robí PEVONI - Trading Academy (PTA) a čo ponúka?

PTA je vzdelávacia spoločnosť zameraná na podporu obchodníkov a investorov, ktorí majú záujem obchodovať akcie, dlhopisy, meny (forex), komodity, futures, ETF, CFD či opcie. PTA ponúka komplexnú prípravu správnou kombináciou vzdelávania, praktickej skúsenosti, možnosti učiť sa z odpozorovania obchodníkov a preverovania výkonnosti obchodných prístupov (systémov). Všetky služby sú vzdelávacieho charakteru. Signály či systémy pomáhajú obchodníkom odpozorovaním naučiť sa iné obchodné prístupy a tak zdokonaliť ich obchodné rozhodovanie. PTA Vás naučí byť rozvážnymi obchodníkmi a odstráni stres z Vášho obchodovania.

Prečo si vybrať PEVONI - Trading Academy? V čom ste iní?

Dôvodov je hneď niekoľko. Ponúkame ucelený, komplexný obchodný systém. Sme každodennou podporu pre obchodníkov a investorov, ktorú síce môžete získať aj u brokera či obchodníka s cennými papiermi vo podobe "makléra na telefóne", ale toto Vás stojí od 20 do 40 USD per side. To znamená, že za 1 obchod (nákup a predaj) zaplatíte od 40 do 80 USD. Ak urobíte len 3 obchody za mesiac, bude Vás "maklér na telefóne" stáť od 120 do 240 USD. Naša služba PTA Trading Floor stojí od 75 EUR na mesiac a preto sme cenovo výhodnejšou alternatívou.
V súvislosti s brokermi, každý broker preferuje, keď jeho klienti obchodujú veľa a často, pretože žijú z poplatkov, ktoré za obchody Vy ako klient zaplatíte. Z poplatkov platia predajcov, analytikov, maklérov, front office, back office, právnikov, marketing a podobne. My praktizujeme opačný názor. Obchodné rozhodnutia musia byť kvalitné a preto by ste nemali obchodovať často. Kvalitné obchodné príležitosti Vám zarobia peniaze, nie to ako často obchody realizujete.
Ďalej ponúkame praktické skúsenosti, nie len suchú teóriu, a preto sme praktickou alternatívou k teoretickému školskému systému, ktorý Vás často nepripraví do reality. Takéto školy existujú v zahraničí, napr. vo Veľkej Británii vysoko kvalitné štúdia s teóriou a praxou stoja cez 15-tisíc GBP.
Zhrnutie: našími výhodami sú (1.) naša prax, ktorá nie je o predaji obchodných účtov a predávaní snov, (2.) náš obchodný systém, ktorý je zameraný na (3.) indentifikáciu kvalitných príležitostí s vysokou mierou pravdepodobnosti úspechu a (4.) cenová prístupnosť. 

Ak ste dobrý obchodník, prečo učíte? Neberte to v zlom, ale vo všeobecnosti sú rozšírené názory, že tí, čo učia o obchodovaní a investovaní, nie sú reálnymi obchodníkmi alebo nevedia obchodovať?

Samozrejme predsudky tu boli, budú a sú. Nech sa každý zariadi ako chce. Je to jeho právo. Skutočný dôvod prečo tento biznis robíme, prečo sme podporou a pomocou pre obchodníkov a investorov je jednoduchý. Keď som (Peter) začal s obchodovaní v roku 2001, nemal som sa s kým poradiť a usmerniť svoje kroky. Bol som na všetko sám a pomohli mi rôzne školenia. Keď som po rokoch skúseností odišiel z práce, stačilo mi pól roka obchodovania z domu, aby som pochodpil, že bez spoločenského kontaktu, ktorý som mal v práci, to nejde. Bez spoločenského kontaktu, v ktorom som bol 12 hodín denne, keď sa nemáte možnosť porozprávať o pracovných (obchodných) veciach s nikým, to vplýva na psychickú harmóniu, ktorá je nesmierne dôležitá pre rozvážne obchodné rozhodnutia. Tento biznis je pre mňa ideálnym vyriešením a som rád, že môžem ľuďom pomáhať. Mentoring patrí medzi pomáhajúce profesie a mňa nesmierne napĺňa, keď môžem svojim klientom pomôcť ochrániť ich kapitál pred zlými rozhodnutiami, ktoré poznám, pretože som ich sám urobil, ale zároveň, keď ich môžem naučiť k úspešným a rozvážnym obchodným a investičným krokom. Sedieť pri počítači bez spoločenského kontaktu nie je psychicky ani mentálne príjemné. Byť maklérom som si vyskúšal a nesúhlasim s praktikami brokerov, preto som sa rozhodol pomáhať obchodníkom a investorom.

Čo to znamená, že ponúkate komplexné kurzy?

Cieľom PTA je pripraviť obchodníka dôsledne, aby bol schopný na trhoch dlhodobo pôsobiť. Kompexná príprava obsahuje všetky dôležité oblasti pre porozumenie trhom, predvídanie cenového vývoja a konzistentné zarábanie. Naučiť sa jednu alebo dve oblasti nestačí. Predstavte si, že by ste šoférovali automobil a ovládali len volant a brzdu. Na šoférovanie potrebujete ovládať aj spojku, plyn, smerovky, svetlá atď. Podobne to je aj pri obchodovaní a investovaní. Študentov učíme a trénujeme v psychológii trhov, rozvážnosti obchodovania, technickej a fundamentálnej analýze, risk manažmente a oveľa viac.

Čo mi môžete ponúknuť ako pokročilému obchodníkovi?

Naše školenia sú ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. Pri službe PTA Osobný Mentor začíname Vami. Je to akýsi proces očistenia od ilúzií a mylných predstáv o obchodovaní a investovaní, do ktorých mnoho ľudí upadne a nedokáže sa oslobodiť. PTA Trading Floor je sedenie každý deň s diskusiou, poukázaním na dôležité udalosti, ktoré nemajú len fundamentálny (ekonomický, politický ai.) charakter, ale dotýkajú sa aj technickej analýzy, risk manažmentu, psychológie trhov a správania sa obchodníkov. Otázka je skôr o tom, či vy ako skúsený obchodník vidíte potenciál na zlepšenie.

Prečo si vybrať práve PTA? V čom sa líšite od iných vzdelávaní?

Zdroj informácií je dôležitý. Každý investor alebo trader by mal poznať zdroj informácií a dôvod. Všeobecne sú k dispozícii bezplatné vzdelávania od brokerov, bezplatné web stránky a platené vzdelávanie. Broker a jeho vzdelávanie je zamerané na to, aby ste u brokera obchodovali, čo najviac. Potom je veľmi dôležitá poplatková štruktúra. Broker nemá záujem, aby ste prerobili, ale aby ste obchodovali, čo najdlhšie a čo najviac. Priorita by však mala byť, aby ste obchodovali, čo najkvalitnejšie a nie čo najčastejšie. PTA ponúka "Koncept rozvážneho obchodovania".

Rozdiel od vzdelávania PTA a článkov z bezplatných web stránok spočíva predovšetkým v osobnom prístupe s vysvetlením, diskusiou a v neposlednom rade praktickom využití. Teória nestačí, iba trénovanie a praktická skúsenosť vás pripravia do reality a zlepšia vaše obchodné zručnosti. PTA ponúka kombináciu teórie, tréningového prostredia, diskusie, možnosti odpozorovania iných traderov a prehodnocovania či testovania.

Medzi hlavné prínosy patrí:

  • šetríme čas, peniaze a zdravie
  • komplexná príprava (nie iba nedostatočný čiastkový prístup)
  • už nemusíte byť sami
  • naučíme vás rozmýšľať inak
  • naučíme vás predvídať
  • ako efektívne eliminovať chyby a maximalizovať profit
  • ako vplýva na výkonnosť správny time manažment
  • ako sa stať rozvážnym obchodníkom
  • harmónia a šuflíkovanie činností

Koľko peňazí potrebujem na obchodovanie?

Pri niektorých trhoch stačí otvoriť účet už od 2000 USD. Dôležité však nie je koľko peňazí budete potrebovať, pretože sú rôzne ivestičné inštrumenty a obchodovať sa dá už od 100 USD. V prvom rade by vás malo zaujímať vaše finančné zdravie. Pretože po dôkladnom zvážení, budete presne vedieť koľko si môžete dovoliť alokovať do investovania či obchodovania. Ak túto vec nemáte preskúmanú, existuje vysoká pravdepodobnosť, že jediné, čo vás privádza k tomuto biznisu je len vidina rýchlych zárobkov. Zvážte dôsledne svoje finančné zázemie, záväzky, plány a ciele, pred tým než investujete.

Koľko času budem potrebovať na obchodovanie?

Kurz je určený pre všetkých obchodníkov. Obchodný systém je vhodný pre intradenných, swingových a pozičných obchodníkov a investorov. Nevyžaduje dlhé a pracné vysedávanie pri počítači. Jednoduchosť a praktickosť nášho obchodného systému vyžaduje naozaj minimálny čas.

Aký je rozdiel medzi PTA Osobný Mentor a PTA Trading Floor?

Porovnávať úplne rozdielne veci, ktoré majú pre obchodníka úplne iné poslanie je náročné.
PTA Osobný Mentor reaguje na obchodníka a vedie ho procesom zlepšovania a spoločne pomáha pri hľadaní riešení. Osobný mentor sa venuje Vašim plánom, požiadavkám, možnostiam, ale v neposlednom rade aj Vašim obchodníckym zručnostiam. PTA Osobný Mentor je zároveň školením, kde Vás naučíme Koncept rozvážneho obchodovania, ktorý sme počas vyše 10 ročnej praxe vyvinuli.
PTA Trading Floor prináša každodennú podporou zameranú na dianie na trhoch. Už nemusíte byť samy. Každý deň zodpovieme Vaše otázky. Navyše táto podpora obsahuje vzdelávanie každý prvý piatok v mesiaci, prípravu na obchodný deň, týždeň a obchodné tipy podľa nášho obchodného systému. Klienti získajú širší prehľad toho, čo sa na trhoch deje. 

PEVONI - Trading Academy PTA Osobný Mentor PTA Trading Floor
Individuálny prístup Áno Nie
Analýza "Obchodného denníka" Áno Nie
Vytvorenie "Obchodného plánu" Áno Nie
Obchodný systém vysvetlený do hĺbky Áno Nie
Obchodný systém vysvetlený základne Nie Áno
Vzdelávanie Áno Áno
Živé obchodovanie (prax) Áno Áno
Odpozorovanie Áno Áno
Schopnosť nájsť obchody samostatne Áno Áno
Motivácia Áno Áno
Fundamentálna podpora Áno Áno
Každodenná podpora 8:00 - 20:00 Nie Áno
Obchodné informatívne tipy Nie Áno
Macro analýza Nie Áno
Grafy s technickou analýzou Nie Áno
Výber z médií Nie Áno

 

Je lepšie absolvovať kurz PTA Osobný Mentor, ak už obchodujem? Alebo mi bude mentor napomocný pred nástupom do živého obchodovania?

PTA Osobný Mentor je o Vás, o Vašich schopnostiach a zručnostiach. Ak cítite alebo viete, že potrebujete zlepšiť obchodné výsledky, PTA Osobný Mentor je riešením, ktoré sa zameriava na individuálne požiadavky narozdiel od masových školení. Začiatočníci sa rýchlo posunú do predu, ušetria čas a peniaze a pokročilí obchodníci ocenia nadhľad, širší prehľad a osobnú vyrovannosť pri realizácii tohto podnikania. Ak už obchodujete máte a nie ste spokojný s výsledkami, je čo rozvíjať. Ak ešte neobchodujete, toto je najlepšia príprava akú ponúkame.

Nemám ešte NinjaTrader. Je to problém?

Žiadny problém. Pred školením Vám aktivujeme demo verziu Ninja Trader, aby ste mohli plnohodnotne absolvovať celý školiaci proces. Do budúcna nemusíte využívať Ninja Trader. Školenie však prebieha v Ninja Traderi. Na školení môžete používať aj iné platformy.

Akú platformu si mám vybrať?

Nerobíme poradenstvo o platformách, pretože v súčasnosti sú takmer všetky dobré. Otázka je, čo všetko by ste chceli na platforme robiť. My preferujeme NinjaTrader a v tejto platforme učíme. Naši študenti  však obchodujú na rôznych platformách a nemajú NinjaTrader. Hlavné je, aby platforma bola stabilná, reagovala dostatočne rýchlo na vaše požiadavky a mala by dokázať vaše požiadavky funkčne implementovať. Preto je to opäť individuálne. Každý má iné potreby. Profesionálne platformy však ponúkajú výhody ako kvalitný manažment obchodov (automatické posúvanie Stop Lossov a Profit Targetov), testovanie prístupov, obchodný denník so sumarizáciou výsledkov s rôznymi ukazovateľmi atď.

Keď o programovaní absolútne nič neviem, budem kurzu Automatizované obchodovanie rozumieť?

Školenie Automatizované obchodovanie je určené ako pre obchodníkov, ktorí plánujú programovať vlastné obchodné systémy, ale zároveň je komplexným prehľadom pri vytváraní obchodného systému. Ovládanie programovacieho jazyka nie je podmienkou na porozumenie obsahu, ale programátor bez tu vyučovaných znalostí bude mať ťažkosti zostaviť úspešný obchodný systém.

Som začiatočník. Chápem to správne, že pri platformách už netreba telefonicky kontaktovať brokera? A že obchod sa realizuje hneď?

Áno. Najmä sa postarajte o to, aby ste trhom a obchodovaniu dostatočne rozumeli a boli pripravený. Chcem len povedať, že sa určite neponáhľajte. Môže to byť nebezpečné. Ak sa naučíte vhodne operovať, potom by som začal s väčšími peniazmi. Teda hlavne rozvážne a opatrne. Treba mať dotyk s realitou a mať tam nejaké reálne peniaze, ale podotýkam málo, aby ste si zažili aj tú druhú stránku - emočnú. Tá býva kameňom úrazu. Ale v podstate k Vašej otázke odpovedám áno. Platforma to rieši priamo a nie je potrebný sprostredkovateľ. Nemusíte telefonovať brokerovi. Na druhej strane je však vhodné, ak máte možnosť brokera telefonicky kontaktovať v prípade prerušenia internetového pripojenia.

Čo znamená 100% free (zadarmo) pri jednotlivých školeniach?

Po absolvovaní školenia s označením "100% free" získava absolvent certifikát na zľavu z obchodovania, ktorá ho u vybraných brokerov oprávňuje získať zľavu z obchodovania, alebo peniaze späť. Absovent tak môže získať časť ceny školenia, alebo jeho plnú výšku späť.

Kedy ste sa prvýkrát dotkli tradingu?

Peter sa tradingu venuje od roku 2001 a Ivan od roku 2005. Viac o nás nájdete tu: https://www.pevoni.sk/kontakt/o-nas/mentori

Nedostal som heslo na webinár (online školenie) alebo zabudol som prihlasovacie meno a heslo.

Prihlasovacie meno je vaša emailová adresa. Ak ste zabudli heslo, alebo si myslíte, že ste ho nedostali do vášho emailu, skontrolujte si najprv email. Prihlasovacie údaje by ste mali nájsť v emaily, ktorý odosiela aplikácia Adobe Connect, ale odosielateľom je info@pevoni.sk. Hľadajte vo svojej schránke email s predmetom "Adobe Connect – Your Account Information". Ak by ste tento email nenašli, napíšte nám na info@pevoni.sk. Pošleme vám email s výzvou na zmenu hesla.

Prečo mi nefunguje Adobe Connect?

Najčastejším dôvodom je, že nemáte nainštalovaný software. Ak sa nemôžete prihlásiť sa na webinár, nainštalujte Adobe Connect Add-in a potom zreštartujte program (odporúčame používať Internet Explorer):
http://admin.adobeconnect.com/common/help/en/support/downloads.htm 

Spravujete peniaze klientov?

Klientom nespravujeme peniaze. Všetky služby, ktoré ponúkame sú iba vzdelávacieho a informatívneho charakteru. Pokiaľ ste od nás videli akúkoľvek výkonnosť či výnosnosť, je to iba na spomínane vzdelávanie. Pri signáloch sa môžete formou odpozorovania naučiť ako funguje obchodný systém v praxi a tak skvalitniť svoje rozhodovanie. K reálnemu využitiu nenabádame a ak budete prakticky využívať čokoľvek z našich služieb, tak riziko a zodpovednosť nesiete plne iba Vy. Nikto iný (ani PTA) nenesie a nebude nikdy niesť zodpovednosť. Preto ak chcete obchodovať, tak po maximálne dôslednej príprave, ktorú mnoho začiatočníkov podceňuje a nedokáže sa posunúť ďalej.

Ako si môžem školenie kúpiť?

Ak ste sa rozhodoli, že chcete využiť naše školenia, je potrebné uhradiť cenu školenia na účet 2600198099/8330. Ako variabilný symbol uveďte svoje telefónne alebo mobilné číslo. Takto budeme vedieť ľahšie identifikovať platbu. V každom prípade pred kúpou odporúčame bezplatnú konzultáciu. Rady a predstavenie vzdelávacieho prostredia pomôžu. Neváhajte nás kontaktovať ešte dnes.

Školenia

Referencie

Pozítívne stretnutie

"Peter sa mi venoval vzhľadom k cene dostatočne dlho a vysvetlil podstatné aspekty tradingu. Som skúsený obchodník a bolo zaujímavé ho počúvať, najmä ak išlo o živé obchodovanie. To bolo po prvýkrát, keď som na školení videl ozaj živé obchodovanie. Ale jeho systém je pre mňa iba z časti vhodný. Zarábam inou technikou, ale netvrdím, že to boli vyhodené peniaze. Nové myšlienky sú stále dobré."

Tibor S., November 2011
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

Referencie

Spokojnosť s prístupom a informáciami

"Školenie Osobný Mentor som absolvovala ako začiatočníčka. Aj keď som mala ohľadne trhov preštudovanú nejakú literatúru, nevedela som to aplikovať na prax. Na tomto školení som sa dozvedela informácie, ktoré som v žiadnej preštudovanej literatúre nenašla. Teória obchodovania na trhoch je jedna vec a aplikácia v praxi druhá vec. Teraz pri pohľade na graf vidím veci, ktoré som doteraz v grafe nevidela. Získala som nový pohľad na trhy. Školenie bolo pre mňa veľmi prínosné. Som spokojná s prístupom a informáciami, ktoré som dostala. Informácie, ktoré boli poskytnuté, boli podložené dlhoročnými skúsenosťami z obchodovania na kapitálových trhoch. Peter je výborný školiteľ."

Ľuba S. (Bratislava), december 2015
Absolventka PTA Osobný Mentor
Viac referencií tu.

Referencie

 Reálny pohľad na obchodovanie

"Komplexné školenie zahŕňajúce všetky aspekty obchodovania. Peter školenie flexibilne prispôsobuje individuálnym nárokom klienta obsahovo aj časovo. Získala som počiatočný komplexný a reálny pohľad na obchodovanie, trhy a smer ako ďalej. Dobrý prístup k materiálom. Ďakujem."

Ľuba P., Október 2012
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

Referencie

Súvislosti, ktoré mi unikali

"Moje očakávania ohľadne kurzu boli prekonané, získal som nový pohľad na obchodovanie a posunul som sa v ňom výrazne ďalej. Patterny, ktoré som si myslel, že ich poznám, získali nový rozmer. Začal som skúšať iné prístupy a stratégie ako doposiaľ. Teraz pri pohľade na ceny v grafe vidím súvislosti, ktoré som si predtým nevšímal. Vďaka za všetko. 5 hviezdičiek nedám preto, aby ste neustrnuli na vavrínoch ale aj sami sa zlepšovali a prinášali ďalším ľuďom nové informácie o obchodovaní :-)"

 

Marek P., August 2012
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

Referencie

Mentor dokáže ušetriť 5 rokov

"Človek, ktorý chce byť v tomto biznise úspešný sa musí dennodenne vzdelávať. Toto školenie dokáže každému ušetriť minimálne 5 rokov testovania čo funguje a čo nie a v neposlednom rade peknú sumu peňazí, o ktoré zvyčajne ako začiatočník na trhu asi každý príde. V mojom prípade išlo o zdokonalenie obchodného plánu a musím iba skonštatovať, že všetky nadobudnuté vedomosti sú v ňom zakomponované. Toto školenie mi dalo pohľad na trhy, aký som si pred vyše rokom ani nevedel predstaviť. Je to vinikajúci pocit, keď máte urobenú analýzu, pozeráte do grafu a v ten istý okamih viete čo máte alebo nemáte urobiť."

Ľuboš Š. (Prievidza), január 2015
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

 

Referencie

Zrozumiteľné vysvetlenie

"Vyhovuje mi forma školenia - cez internet a zároveň individuálny mentoring. Obsah školenia je veľmi atraktívny a aktuálny. Najdôležitejšie je podľa môjho názoru zrozumiteľné podanie a trpezlivé vysvetľovanie od mentora. Celé školenie bolo zamerané na uplatnenie do praxi."

Lenka J. (Martin), Január 2014
Absolventka PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

 

Referencie

Spokojnosť

"S priebehom školenia som veľmi spokojný. Hlavným dôvodom je prístup k problematike a komplexnosti kapitalového investovania, široký rozhľad a stratégia rozvážneho investovania, ktorá v sebe sklbuje fundamentálnu, technickú analýzu, psychológiu obchodovania a risk manažment. Tento pristup je podložený dlhoročnými praktickými skúsenosťami na kapitálových trhoch a ich širokým poznaním."

Ivan K. (Zlaté Moravce), apríl 2014
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

 

Referencie

Flexibilny prístup

"Najlepšie školenie, na ktorom som bol. Peter sa mi maximálne časovo prispôsobil, keď som potreboval presunúť hodinu, nebol problém aj skôr ráno. Určite sa ešte vrátim."

Peter H., Február 2012
Absolvent PTA Trading Floor

Viac referencií tu.

 

Referencie

Unikát vo vzdelávaní o tradingu a investovaní

V spolupráci s PTA budem pokračovať aj naďalej. PTA z kvanta dostupných informácii o tradingu sprostredkuje tie najkvalitnejšie, spojené do zrozumiteľného systému. Prišla som ako začiatočníčka, absolvovala som PTA osobný mentor a som spokojná. Denné sedenia PTA Trading Floor poskytujú prehľad, čo sa aktuálne deje na svetových trhoch a interpretácie skúseného profesionála. Na sedeniach sú vystihnuté trendy, očakávané zmeny a otočky na trhoch, potenciálne obchodné a investičné príležitosti. Dovolím si konštatovať, že PTA školenia sú unikátom v ponukách vzdelávania z oblasti tradingu, s tak výhodným pomerom informačná hodnota / cena v spojení s individuálnym prístupom ku klientovi.

Ľuba P., Absolventka
PTA Osobný Mentor & PTA Trading Floor

Viac referencií tu.

Referencie

Zdôraznenie psychológie tradera

"Školenie splnilo moje očakávania, prešli sa komplet všetky okruhy potrebné pre začatie obchodovania. Veľmi zaujímavo poňaté školenie, konktrétne ma upútalo zdôraznenie dôležitosti psychológie tradera. Školenie PTA Osobný mentor poskytuje komplexný základ pre obchodovanie na finančných trhoch, vrelo doporučujem. Peter je veľmi zanietený školiteľ, ktorý venuje študentom maximum času, jednoduchou formou vysvetľuje jednotlivé kroky a metódy obchodovania."

Pavol Š. (Praha), november 2013
Absolvent PTA Osobný Mentor
Viac referencií tu.

 

Referencie

Šetrím na poplatkoch a viem ako na to

"Obchodné prístupy, ktoré som sa na školeniach naučil mi pomohli robiť rozvážne rozhodnutia. Cena za školenia je vzhľadom ku kvalite informácií veľmi dobre nastavená. V minulosti som mal makléra na telefóne, ktorý ma stál veľa peňazí a nič som sa od neho nenaučil. Teraz šetrím, mám vedomosti, prehľad a viem ako na to, ako sa budem rozhodovať dopredu, čo som predtým nevedel pretože som sa na makléra iba spoliehal. Celkovo je PTA Trading Floor lacnejšie ako maklér na telefóne."

Peter H. (Žilina)
Absolvent PTA Trading Floor

Viac referencií tu.

Referencie

Skvelé školenie

"Všetkým, čo chcú lepšie porozumieť obchodovaniu forexu, ale aj iných trhov, doporučujem. Peter je trpezlivý mentor a ide do hĺbky. Vidno, že ho to baví. Pre mňa veľmi prínosné. Ďakujem. Už nepanikárim, viem, čo robiť, viem rozoznať vstupné a výstupné signály a zostať pri obchodnom pláne. Veľmi ďakujem."

Adam S., Február 2012
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

Referencie

Trpezlivosť a zrozumiteľnosť

"Peter je trpezlivý mentor, ktorý nenechal žiadnu otázku nezodpovedanú a riadne objasnenú. V prípade, že som mal počas jeho výkladu nejaké nejasnosti v danej problematike, nebol problém, aby mi to opäť aj viackrát zrozumiteľne vysvetlil a doložil praktickým príkladom. Z mojho uhla pohľadu by som kládol väčší dôraz na problematiku analýzy grafov, detaily vstupov a výstupov, aj keď na druhej strane sa tieto veci dajú odsledovať na sedeniach PTA Trading Floor a dúfam, že to ešte podrobnejšie prebereme na druhom sedení."

Ivan M., Marec 2013
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.


Referencie

Úžasný kurz

"Veľká spokojnosť. Interaktívnosť a profi prístup. Získala som kontakt na človeka s ktorým sa viem v prípade potreby poradiť. Mentor má trhy odskúšané, naučí a vie poradiť, určiť smer. Je to profesionál, ktorý sa na nič nehrá. Úžasný kurz, ktorý vďaka profesionálnosti mentora a interaktívnosti posúva rýchlejšie tradera ďalej. Iný, ale zaujímavý prístup, akému som sa do teraz venovala. Zreálni predstavy o potencionálnych možnostiach tradingu."

Andrea S., Jún 2012
Absolventka PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

Referencie

Ochota pomôcť a poradiť

"Do programu Osobný Mentor som sa prihlásila ako úplna začiatočníčka. Kurz naplnil všetky moje očakávania.
Peter je veľmi vzdelaný a informovaný človek vo svete investovania a naviac aj veľmi ochotný pomôcť a poradiť nad rámec kurzu. Všetky informácie mi boli podrobne vysvetlené ak som niečomu nerozumela. Aj po skončení kurzu som mala feedback a podporu.
Vďaka Pevoni - Trading Academy, pokračujem ďalej vo svete investovania."

Mila K., január 2015
Absolventka PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

Referencie

Každému neodporúčam

"Dostal som za krátky čas informácie, čo by ma mohlo stáť 2 roky času a ešte viac peňazí. Peter sa snaží urobiť best v spolupráci so spätnou väzbou. Určite je toho oveľa viac, ale myslím, že za ten čas je to tak najefektívnejšie ako to robi. Lebo niekedy menej je viac alebo pomer pochopitelné info a čas je nastavený veľmi dobre. Mentoring by som neodporučil každému:) bohužiaľ by to bolo zbytočné, ale tým čo to myslia vážne tak určite áno."

Oliver S. (Bratislava), maj 2014
Absolvent PTA Osobný Mentor

Viac referencií tu.

 

Referencie

PTA mi pomohlo k veľkej zmene

"Konečne som po dlhom čase v profite. Stále som sa trápil, ako obchodovať, na nič som nemal čas a bol som podráždený. PTA Daily Online mi pomohlo zmeniť môj život. Harmónia zaberá :) Cítime sa s rodinou vyrovnanejšie a minulý mesiac som zarobil 34%. Vrelá vďaka za otvorenie očí."

Jozef K., Január 2012
Absolvent PTA Trading Floor

Viac referencií tu.

Referencie

Po roku spolupráce

"Už rok spolupracujem s Petrom. Na začiatku som si zaplatila službu mentora. Prišla som ako začiatočník s informáciami zo samoštúdia a masových školení - bez skúsenosti z live obchodovania.Toto školenie ma posunulo značne vpred a vzhľadom na vysokú kvalitu služby som pokračovala v odoberaní služby PTA Trading Floor, ktorú si platím do dnes. Služba poskytuje prehľad, čo sa deje na trhoch, tipy na obchody, ako aj odpovede na dotazy. Do diskusie sa možu zapojiť všetci prítomní na Trading Floor, možu reagovať, davať podnety.....Trhy sú analyzovane z pohľadu technickej analýzy, ako aj hlavných fundamentov. Aj keď občas nemám čas sledovať v priebehu dňa trhy a hlavné udalosti, tento prehľad stačí k tomu, aby som bola stále v "obraze". Službu vrele odporúčam - pomer informácie vs cena je prijateľná."

Andrea S., Absolventka
PTA Osobný Mentor & PTA Trading Floor

Viac referencií tu.

 

Referencie

Získanie nadhľadu

"Obsah školenia je komplexný. Prednášajúci nemá problém sa prispôsobiť individuálnym požiadavkám v rámci školenia. V súčasnosti získané vedomosti testujem v mojom obchodnom systéme. Môžem povedať, že ho jednoznačne vylepšili a posunul som sa ďalej. Postupne sa stávam rozvážnejším obchodníkom. Spoznal som profesionála, ktorý vie o čom hovorí a vie to aj prakticky použiť. Svoje skúsenosti priateľským spôsobom vie podať ďalej. Odporúčam školenie pretože získate nadhľad nad tým, čo sa na burze a okolo nej robí."

Pavol S., September 2012
Absolvent PTA Trading Floor

Viac referencií tu.

Referencie

Priateľský a fundovaný prístup

"To, čo sa na školení preberá má svoje opodstatnenie, obchodny systém je jednoduchý na pochopenie, človek neobchoduje často, čo je dobré aspoň v mojom prípade a myslím si, že získa celkovo väčšíi náhľad na trhy. Ako sa na školení veľakrát povedalo "v jednoduchosti je krása." Pre mňa bolo prínosné, že systém nepoužíva žiadne indikátory, ktoré ukazujú väčšinou len to, čo cena urobila v minulosti. Do školenia som ich používal, tak som rád, že už ich nevidím na platforme."

Ivan D., Jún 2012
Absolvent PTA Trading Floor

Viac referencií tu.